Hodnocení obchodu
4,8
Průměrné hodnocení obchodu je 4,8 z 5 hvězdiček.
1161 hodnocení
5
1082x
4
33x
3
12x
2
10x
1
24x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ Rychlé doručení
+ Kvalitní zboží za výhodné ceny. Dobrá komunikace s obchodem.
+ Rychlé a přesné dodání kvalitního zboží
Výborné. Pracují spolehlivě, jejich zboží je kvalitní
- po tydnu zadny email ze by objednavku vyrizovaly, tak jsem volala a bylo mi receno ze zbozi je delsi dobu vykoupeno ( pritom kdyz jsem objednavala tak bylo 10ks skladem) a ze zbozi budou mit na sklade az za 14dnu. objednavku jsem zrusila a objednala si jinde a za 2 dny mela doma
+ Bezproblémový obchod
+ vše v pořádku
+ rychlost a dobrá komunikace
Vše Ok
+ Dobrá komunikace.
Rychlé vyřízení objednávky a doručení zboží.Naprostá spokojenost.
+ Rychlost dodání
+ Ceny
+ Výběr
+ 100 % spokojenost
+ Výborná komunikace
+ Rychlé dodání
+ Spolehlivost
+ rychlé dodání
+ cena
+ postel vypadá stabilně, všechny díly krásně zapadly
+ snadná montáž
- části postele byly špatně a evidentně málo zabaleny do kartonu a jedna část se při přepravě utrhla, takže i když jsem měla zaplacenou českou poštu balík do ruky, musela jsem pro balík na poštu abych se rozhodla, zda zboží převezmu či nikoli. Vzhledem k tomu, že se jednalo jen o umazání nohy postele, žádné z dřev nebylo poničeno balík jsem převzala, ale musela jsem si z pošty 17 kg balík o délce cca 160 cm přepravit sama.
- balení nebylo kompletní, místo válečků, které mají držet šrouby, byly dodány hřebíky. pro urychlení smontování jsme si válečky dokoupili v obi.
Kdyby byl produkt lépe zabalen a dodán kompletní, neměla bych výhrady. Postel je hezká, působí kvalitně, odpovídá obrázku a dítěti se spí dobře.
+ Rychlost
- Nic
Doporučuju.
Spokojenost
Všechno OK.
spokojenost
+ dobrá cena, rychlé dodání
- Nedá se věřit tomu co je skladem a co není
- Obchod není schopen proaktivně komunikovat
Ačkoli je zboží na webu deklarované jako "skladem", tak se po druhé telefonní urgenci zjistí, že vlastně skladem není. Obchod není schopen toto ani komunikovat předem.
